WoWa Classic można lubić i nie lubić ale trzeba przyznać że zainteresowanie to on ma 😀
♦ Kupuj gry na G2A taniej z kodem CashBack 3% “NEXOS”
♦ Kup Dodatek ABONAMENT (prepaid): https://www.g2a.com/r/nexosprepaid
♦ Kup Battle for Azeroth – https://www.g2a.com/r/nexosbfa

►STREAM – https://www.twitch.tv/nexos
►FACEBOOK – https://www.facebook.com/Hunternexos
►KANAŁ LIVE – http://bit.ly/kanalLive

►OCEŃ FILM◄

source

33 comments

Leave a Reply

 • Czy classic będzie otrzymywał nowe ekspansje w przyszłości czy na zawsze zostaniemy na 60 lvl z tymi samymi rzeczami? Po 2 latach mogłoby to się strasznie znudzić.

 • 27:08:2004 hymm coś mi mówi ta data. Czyżby wyszła wtedy jakaś wersja jakiejś gry? Nie to nie to. A wiem urodziłem się wtedy, a jeżeli wtedy wyszła jakaś wersja wowa to znaczy, że jesteśmy rówieśnikami, a podobno najlepiej dogaduje się z rówieśnikami. Więc na pewno dobrze dogadam się z Classiciem.

 • mam takie pytanie czy trzeba mieć zainstalowanego zwykłego wowa(bfa lub którąś z poprzednich wersji) aby można było zainstalować classica czy można zainstalować samego classica. chodzi mi już o sytuacje w sierpniu po tym jak będzie dostępny dla wszystkich kupuje i gram czy najpierw instaluje nową wersje dopiero potem pozwoli mi zainstalować starą. jak to z tym jest.

 • Mordo uwielbiam twoj kanal mimo mlodego wieku masz duzo ciekawych rzeczy do powiedzenia ale ogarnij to '' som" blagam bo az uszy bola i nie na 60 osob 20 som w hordzie tylko 20 jest w hordzie a jak juz masz mowic som to mow sa tak jak ma byc bo nie daje rady pozdrawiam

 • Nexos, żyjesz pieśnią przeszłości. Vanilla była świeża, była czymś nowym i niespotykanym na rynku, wprowadziła MMO w nowy wymiar – ale była też zagadką, nieokiełznanym, dzikim lądem, gdzie nikt nie wiedział co przyniesie następny patch. Dziś to wszystko jest czytelne, transparentne, rozpisane tak, że w 2004 roku nie było nawet takich możliwości analizy gry i świata. Wśród moich znajomych już są stworzone roastery, pełne rozpiski każdego aspektu, ludzie przed premierą mają już zaplanowany rozwój postaci od 1 levela aż po tierówki z Naxx. To nie jest to, to nie będzie to, czasy tych "społeczności" serwerowych też nie wrócą. Przypomnę, że w 2004 roku większość dojrzałych graczy kierowała się jeszcze zasadami netykiety o których dziś już mało kto wie – Warcraft się zmienił, ludzie się zmienili. Liczenie, na piękny powrót do wspaniałych lat młodości to naiwność.

 • Ach te materiały o Classicu jak grzyby po deszczu pojawiają się. Na serio nie rozumiem czemu ludzie się jarają czymś co juz było i minęło a ścieżki w tym zostały już wydeptane i nic nowego nie będzie fakt classic był fajny pod tym względem że była masa statystyk musieliśmy podjąć decyzje czy kupić dany skill czy cos można podac wiele innych przykładów. Jeśli chodzi i społeczność można ją budować w dzisiejszym wowie a twoja reputacja dalej się liczy na realmie. Dzisiejszy wow podoba mi się bardziej pod względem mechanik jakie są w raidach ale niestety wow staje się co raz prostszy i nie musimy poświęcać godziny na jakiś rzeczy czy ogarnięcie postaci i nie mamy obawy ze coś się nie uda. Ale niestety classic był minął i juz nie wróci ponieważ wszystko zostało już odkryte ludzie którzy teraz zrobią inste jako pierwsi na tym classicu nie będą mobi powiedzieć że mają world first bo on już został zdobyty wszystkie tajemnice classica rozwiązanie tylko została najgorsza rzecz nostalgia. A po za tym ile będzie można kręcić się w kółko na tych serverach większość ludzi i streamerów pogra max 4miechy jak będzie hype i nawet nie będą raidować i robić innych rzeczy bo powiedzą zę się znudzili i będa chcieli TBC bo było wspaniale i tak przejdzemy do tak hejtowanej wersji wowa jaką mamy teraz. Jak dla mnie zamiast marnować zasoby ludzie do robienie classica to powinni je przypisać do czytania postów graczy analizowania ich i ulepszania aktualniej wersji wowa z któej tez nie jestem zadowolony.

 • Cena. Stać mnie bez problemu, zarabiam itd itp. 50zł to pizza jest droższa którą się kupuje co weekend ale… no jednak mam trochę szacunku do siebie i do swoich pieniędzy które zarabiam i doskonale wiem, że 50zł na miecha za grę tak starą no to jest jednak żart, o ile kiedyś było to uzasadnione kosztami utrzymania serwerów tak teraz technologia poszła tak do przodu że nawet 1/100 nie zapłacą za utrzymanie tych serwerów tego co kiedyś płacili.
  Także wszystko fajnie ale to jednak jest dość spora łyżka dziegciu i strzał w stopę przez kolano jeśli ktoś chciałby pograć tylko w classica . Innymi słowy privy dalej będą trzymać się świetnie.

  Moja teoria jest taka, że nie dali "normalnej" ceny tylko i wyłącznie dlatego bo wtedy okazałoby się że serwery obecnego wowa by po prostu spustoszały. A tak… zaraz będzie ogłoszenie triumfu w statystykach że znowu powrót graczy do WOWa. Uja a nie do wowa, bo wszyscy jeśli już to będą na classicu.

 • Z tego co pamiętam to na vanilla na początku Wow nikt nie lubił rogali cholera tą klasa była op jak go ogarniasz to ubijesz każdego

 • 10 lat nie grałem w WoWa. Chętnie zagram, pamiętam podstawkę i The Burning Crusade. Na pewno bym do "zwykłego" WoWa dzisiaj nie wracal, gdyby Classic nie wychodzil. Najlepiej wspominam właśnie podstawkę i TBC. Zwiedzanie orkiem Kalimdoru ftw.

 • jestem ciekaw w jaki sposób classic miałby się rozwijać w przypadku kiedy faktycznie osiągnie znaczący sukces. Osobiście bardzo chętnie widziałbym gdyby Classic WoW poszedł drogą podobną do Runescape. Czyli normalne rozwijanie contentu (może motyw alternatywnych światów by nie psuć lore ?), stopniowe dodawanie mechanik które się sprawdziły, natomiast unikanie tych które jedynie psuły grę. Blizz ma szanse mocno odświeżyć WoW'a, naprawić to co zostało zniszczone, odzyskać graczy itd.

%d bloggers like this: