Jednou z prvních her, kterou jsme v rámci letošní E3 viděli, je očekávaný Star Wars Jedi: Fallen Order. Po svém představení v nás hra zanechala naději, že by konečně mohlo jít o důstojnou záležitost z tohoto univerza, po zhlédnutí speciálního prodlouženého dema si to už ale bohužel nemyslme…

Red Bull nám dal křídla, a tak jsme mohli doletět až do Los Angeles na veletrh E3. Další videa můžete zkouknout také na http://redbull.cz/e3

Sledujte nás na webu: https://www.vortex.cz
Napište nám na Facebooku: https://www.facebook.com/vortexczech/
Tweetněte nám na Twitteru: https://twitter.com/vortexczech
Přidejte se k nám na Discordu: https://t.co/Adu4LRZ07l

#vortex #E3

source

33 comments

Leave a Reply

 • Jo, jo. Nevypadá to nijak spešl. Takový Tomb Raider ve Star Wars. Ten combat…. ehhh no, dá se. Čekal jsem víc. Ale souhlasím, soundtrack aspoň za něco stál. Ale je to hra od EA tak moc velké změny nečekám do vydání. Ale zase dělá na tom Respawn tak trochu naděje tomu dávám.

 • Byla možnost vyzkoušet si hru přímo a nebo tam byla jen hrana ukázka (pravděpodobně hrana na easy obtížnost). Přeci jenom je rozdíl hry pouze vidět a nebo si hru vyzkoušet a pak z vlastního hraní usoudit jaké to bude. Už z ukázek bylo jasné že je to pouze alfa a pořád mají dost času na vyladění hry do finální verze. Uvidíme zatím to vypadá pěkně ale Star Wars 1313 z prvních ukázek vypadal lépe. Pracuji na tom autoři Titan Fall a to dle mého je jedna z nejlepších fps na současných konzolích tudíž je očekávání pořád dost velké

 • Ta hra mě láká, ovšem jsem skeptický, ale soubojový systém vypadá mnohem lépe o proti Star Wars Battlefront 1i 2 a to o dost, i když soubojový systém "zatím podle ukázek nic nového nepřináší" něco co jsme ještě neviděli v jiných hrách. Tak ve mě je naděje, že se ta hra povede. Dělá to Respawn. Tak ať je to konečně ta Hra ze světa Star Wars na kterou všichni čekáme.
  Btw: skvělé video a díky za podrobné dojmy.

 • Mě se ta hra moc líbí upřímně jsem rád že je to takovej koridor protože jsem už unavenej z otevřenejch světu . a tenhle star wars ma takovej nadech Uncharted a to tý hře neskutečně sedí . co se týká toho soubojovýho systému tak nějak v takový podobě jsem ho očekaval takže za mě super 🙂 .
  Jinak moc děkuju za vaše videa rád se na vás dívám jste úžasný ❤ užijte si E3 .

 • njn nevypadá to graficky tak dobře protože to není Frostbite engine, ale asi se tak Respawn rozhodl protože ten engine uvnitř EA mezi vývojáři nedělá úplně dobrotu co jsem slyšel…..

 • Moje dojmy prakticky shodné. Vypadá to jakože asi fajn, je to Star Wars, boží hudba, ale jak graficky, tak hratelnostně to na mě působí jako takový ten šedivý standard – prostě prakticky jen reskin jiných podobných žánrovek. Ale také nechci soudit takhle brzo. V první řadě mi přijde, že nezvolili úplně šťastně samotnou ukázku (na rozdíl od zrušeného Star Wars 1313, jehož E3 demo mě svého času posadilo na prdel). Pár šedivých koridorů a jeskyň, nějaké řadové souboje a tuctové šplhání po předem označených stěnách. To dnešního rozmlsaného hráče, který zejména od Star Wars čeká nějaký dechberoucí zážitek, nemá šanci na úplně zaujmout. Každopádně je to Star Wars, je tam Jedi, je tam boj s lightsaberem, určitě tomu šanci dám už kvůli tomu světu. Ale opět souhlas s vámi, čekal jsem asi trochu víc.

 • A jestli tahle hra neuspěje tak se EA bude jen chvástat jak měli pravdu o těch SP hrách, aniž by třeba přiznali, že ta hra je potencionálně fakt v různých ohledech špatná. Nu což jejich SP hry mi nebudou chybět…

 • Hra mě moc nezaujala. Zlatý Jedi Knight: Jedi Outcast, nebo Academy. Spíš se zeptám, Zdeňku, kde jsi koupil tohle super tričko? Chci ho taky… 😀

 • Příběhově by to mohlo být zajímavé, mohlo by se to dějově odehrávat mezi epizodou III a Rogue one jestli se nepletu. Přijde mi to podle herce Foresta Whitakera (1:22), který je vidět v gameplaye traileru stejně jako droid K-2SO(2:55).

 • Tuctová hra s neoriginální hratelností, jo? A soubojový systém nic moc? Tak ještě že tam jste, já blbec jsem si při sledování té ukázky říkal, že to vypadá fakt super, hlavně ten soubojový systém.

 • Tady se asi moc neshodneme no. Vizuálně mi to přijde hodně pěkný. Minimálně na úrovni posledních uncharted. Hratelnost klasická, z toho si na zadek taky nesednu, ale jsou blíže starým klasikám, než zmiňovaný unleashed. Zároveň ale nechybí moderní dynamika. Působí to na mě jako nějaký remake. Nikam to asi nic neposune, ale pokud bude dobrý příběh, bude to prostě fajn. K tomu aby šlo o nadprůměrnou star wars hru v současnosti není potřeba překonávat mnoho. S tím, co jsem viděl jsem rozhodně spokojenej a to říkám jako někdo, kdo kroutí hlavou nad hloupostma v zaklínači a god of war považuje za lehce nadprůměrnou, určitě ne hru roku 😀 nejsem žádnej nadšenec ze všeho. Tohle ale vypadá zatím dobře. Dobře je průměr. Radši si zahraju dobře zvládnutej průměr, než nevydařenej pokus o revoluční nadprůměr.

 • 7:20 Řád sester… Vím že vy jste určitě SW Rebels neviděli (taky že to je z většiny špatný), ale nazvat Inkvizitory (kde jsou i muži) řádem sester a Purge Trooperi nějakými vyslanci Řádu sester je na mě moc…

 • 5:08
  Je to pěkná efektní věc, ale spíše tak párkrát v nějakém filmu. Ve hře mi to přijde spíše jen taková "fatalitka" či spíše mnohem odlehčnější nějaká machrovinka, kteoru ale zase neočekávám, že bude mezi hlavními náplněmi hry. I u Mortal Combat ty fatality jsou odbré ale jen bonusové a to je uplně jiný typ hry. Jestli má být jedno z nejhodnotnějších právě tento efekt, i když uznávám pěkný, tak po herní stránce ta hra asi moc kvalitní hry nenabízí.

  Dalo by se říci, že kritika je přehnaná, viz třeba samozřejmost kvalitní hudby atd. Nehodnotíme tu hudbu tak pozitivně jak kvalitní hudba je, protože tu kvalitu vlastně očekáváme. To je nutné také si uvědomit, jenže pokud někdo recykluje už úspěšné a populární, musí s tímto trendem počítat. Pokud je se StarWars spojená kvalitní hudba, nemohou hráče nadchnadnou kvalitní hudbou, mohou jen splnit očekávání. A pro hry v dnešní době je málo "splnit očekávání", hráč si přeje že hra jo nějak mile překvapí, že to nedopadne jak sledování Colomba, kde divák zná vše dopředu.

  Ale věřím, že pro velé nadšence Star Wars to bude suprová hra, protože prostě ten svět, to téma, příběh. Mé hodnocení je spíše z pozice kterému svět Starwars nenadchl a že hra nenabídla něo tak lákavého, abych ten svět herně zkusil.

 • Dle mě bojový systém vypadá ok. Zase nemůžeme po každé hře chtít aby to bylo jak DS nebo Sekiro. Jediný co, tak mi to příjde moc pomalé. Přeci jen je to jedi.

%d bloggers like this: